18-19 березня / 2022
Київ

Аугментація: тверді та м'які тканини

Ramada Encore Kyiv
Про конференцію
Аугментація: тверді та м'які тканини - конференція, яка вже вдруге пройде в Україні у незмінному зірковому складі лекторів: Сніжана Поль (Хорватія), Радослав Ядах (Польща), Флоріан Бобья (Румунія). Першого разу ми зустрічались в Львові, і про цю подію лікарі пам'ятають і згадують теплими словами. Ми провели незабутні два дні в місті лева, і ці дні були насичені цінною інформацією і драйвовим відпочинком в колі друзів.
Тепер настала пора чергової зустрічі в столиці України. Ми чекаємо на гостей з України, Польщі, Румунії, Молдови і інших країн. Два насичені навчальні дні, невимушена атмосфера, спілкування з колегами і лекторами а також потужна відпочинкова програма на гала вечірці!!! І так, відпочивати ми вміємо! Фуршет, всілякого гатунку напої і запальний кавер-бенд будуть запорукою вашого ідеального вечора!


Вартість участі
11 000 гривень при ранній реєстрації до 18 січня

повна ціна 12 000 гривень
Реєстрація
Швидко зареєструватись на конференцію
Участь на гала вечері
Вартість 3000 грн
Реєструючись я погоджуюсь з правилами оферти
3
спікера
Профі з Польщі, Румунії та Хорватії поділяться своїми напрацюваннями
12
годин
Дводення програма, яка охоплює питання кісткових і м'якотканинних аугментацій
300
гостей
Конференція, яка збирає лікарів не лише з України, а і з сусідніх країн
Спікери
Це унікальна можливість познайомитись з нашими спікерами, задати їм питання і поспілкуватись в неформальній обстановці
Сніжана Поль
Доктор медицини та стоматології, спеціаліст з дентальної та щелепно-лицевої хірургії. Співвласник та голова Департаменту дентальної хірургії у клініці Rident (Рієка, Хорватія)
Загребський медичний факультет, Мюнхенський факультет стоматологічної медицини. Досвід роботи в загальній хірургії та ортопедії в Мюнхені. Ординатура з хірургії ротової порожнини в Мюнхені. Докторант у Кельні. Співвласник Praxisklinik з оральної та щелепно-лицевої хірургії в Штарнберзі, Німеччина. Понад 1000 годин професійного навчання та сертифікації EDA (Європейської стоматологічної асоціації) для спеціаліста з пародонтології (2002 р.) та спеціаліста з імплантології (2010 р.).
У 2010 році повернулася в країну і почала працювати в поліклініці Rident. Вона є начальником ротової хірургії та з 2012 року є одним із співвласників. Вона також є асистентом кафедри оральної медицини та пародонтології на факультеті медицини в Рієці.
Активний викладач у галузях імплантології та пародонтології (Німеччина, Іспанія, Італія, Хорватія). Численні публікації в наукових журналах. Вона підкреслює важливість малоінвазивних методик.
Доктор Поль отримує енергію та мотивацію від своїх задоволених пацієнтів, а також від невеликої кількості працьовитих і відданих молодих колег, яких вона наставляє.
Вона є членом AAP (Американської академії пародонтології), EDA (Європейської стоматологічної асоціації), Хорватської пародонтологічної асоціації, Хорватської стоматологічної палати, Хорватської медичної асоціації, Bayerische Zahnärztekammer.
Доктор Поль також володіє 3 мовами: німецькою, англійською та італійською.
Радослав Ядах
Доктор Радослав Ядах // Щелепно-лицевий хірург
У 2001 р. – доктор Радослав Ядах закінчив факультет медицини та стоматології Вроцлавського медичного університету. З 2002 по 2012 р. д-р Радослав Ядах працював на кафедрі невідкладної медичної допомоги Університету Вроцлава, кафедрі медичних захворювань слизової оболонки порожнини рота та пародонту Університету Вроцлава, а також був лікарем на кафедрі оральної та щелепно-лицевої хірургії Вроцлавського медичного університету.
У 2005-2013 роках він проходив додаткову підготовку з менеджменту імплантації м'яких тканин у престижних центрах: Нью-Йорк, Берлін, Штутгарт та Генуя. У 2009 р. д-р Радослав Ядах розпочав навчання в Університеті Нью-Йорка: Безперервна освіта Linhart Dental Program NYU Implant Continuum Education & OSIS & CEIA, яке завершилося в серпні 2012 р. і було сертифіковано в Нью-Йоркському університеті.
Флорін Бобья
1995 - закінчив середню школу Карол I в Крайові
2001 - закінчив стоматологічну школу в Крайові
Отримав ступінь з хірургії порожнини рота в 2005 році в університеті свого рідного міста, після 3-річної ординатури в обласній лікарні. З 208 по 2011 рік був асистентом стоматологічної школи в Крайові.
Закінчив ряд аспірантських курсів і програм у Європі серед відьом: стажування з оральної хірургії та імплантології в Бернському університеті, Швейцарія, у проф. Дніел Бусер ; інтенсивний курс нарощування кісток та м'яких тканин у dr. Іштван Урбан, Будапешт, Угорщина; повна програма з 6 модулів, зосереджена виключно на лікуванні м'яких тканин в Інституті Штайгмана, Гейльдельберг, Німеччина.
Свою першу приватну практику відкрив у 2003 році, а з 2012 року керує новою стоматологічною клінікою Perfect32, яка зосереджена на реконструкції кісток і м'яких тканин, імплантації зубів та комплексній реабілітації зубів.
Синхронний переклад
Тарануха Олександр
синхронний переклад
За підтримки
Генерального партнера
Компанія Медентіс-Україна є офіційним та ексклюзивним дистриб'ютором компаній Medentis Medical GmbH (Німеччина) та IBI.SA (Швейцарія) в Україні.

Medentis Medical GmbH - міжнародна компанія, що спеціалізується на стоматологічній імплантології, естетичній стоматології та протезуванню на базі CAD / CAM, що базується в Дернау, Німеччина. Імплантат ICX-templant medentis medical успішно працює в більш ніж 30 країнах світу. З ростом доходів у три рази, Medentis Medical є одним з найбільш швидко зростаючих виробників імплантатів (за даними Morgan Stanley Research, жовтень 2010 р.).

Система імплантантів ICX-templant включає в себе результати сучасної імплантології останніх 20 років. Таким чином, він поєднує в собі найважливіші чинники успішної реалізації на практиці. Крім самого імплантату, який впроваджує сучасні конструкції та функціональні принципи, є усвідомлення того, що імплантантологічні рішення стають все більш цікавими для пацієнтів, які не можуть або не хочуть собі дозволити собі будь-яку ціну за успішне відновлення естетики та функції.

Насичена дводенна програма!
Програма
18 березня / п'ятниця
08:00 – 9:00
Реєстрація
9:00 – 9:15
Відкриття конференції
Бойчук Тарас
Вступне слово, відкриття конференції
9:15–11:15
Про м'які тканини навколо імплантатів. Ремесло чи чаклунство?
Флорін Бобья
Флорін поділиться з нами своїми напрацюваннями в напрямку м'якотканинної аугментації а також покаже ті методи пластики м'яких тканин навколо імплантів, які працюють в нього найкраще.
11:15 – 11:45
каво-перерва
11:45–13:45
Складне і просте в аугментації м'яких тканин
Снєжана Поль
Новітні напрямки в техніках аугментації м'яких тканин. Сучасні протоколи.
13:45-15:00
Обід
15:00-17:00
Транспозиція чи Трансплантація: критерії вибору.
Радослав Ядах
Філософія Радослава відома всьому світу. Нестандартне мислення, наукове підгрунтя і доказова медицина - вогняна суміш, що поєдналася в талант.
17:00-18:00
Каво-перерва. Закриття першого дня.
20:00-00:00
Гала вечеря
Дружня вечірка в стилі диско
Ми знаємо, як відпочивають, ми вміємо відпочивати! Вечірки в нас завжди яскраві і позитивні!!!
Гала вечірка!

На вас чекає драйвовий кавер бенд з Івано-Франківська - Golden Voice!!!
Тому, готуйте зручне взуття, будем багато танцювати в колі друзів! Смачний фуршет і напої гарантуємо!
BOYZ
She has been nominated for an Academy Award, two Grammy Awards, and the Mercury Prize
Програма
19 березня / субота
9:00-9:30
Антипохмільний шампань
Кава і шампанське - налаштовуємось на другий продуктивний день!
9:30 – 11:30
Складне і просте в кісткових аугментаціях
Сніжана Поль
Продовжуєм розкривати секрети успіху в кісткових регенераціях. PET/Socket Shield, Root Submergence Technique і багато іншого - бадьорий старт другого дня!
11.30-12.00
Каво перерва
12:00-14:00
Імперія кісток. Яку гру ведуть імпланти?
Флорін Бобья
Про якісні характеристики кісткових замінників, роль і значимість кісткових аугментацій.
14:00-15:00
Обід
15:00-17:00
Не стандартні клінічні ситуації перед встановленням імплантів
Радослав Ядах
Інша точка зору, варіанти виходу з безнадійних ситуацій. Кісткові регенерації при крайніх атрофіях і в естетично-важливих місцях.
17:00-18:00
Вручення сертифікатів. Закриття конференції.

Вартість участі
11 000 гривень при ранній реєстрації до 18 січня

повна ціна 12 000 гривень
Минула конференція 2019 року
Фотої з нашої конференції 2019 року, що проходила навесні у Львові
18-19 березня
Ramada Encore by Wyndham Kyiv, Столичне шосе, 103, Київ. Учасникам конгресу готель надає спеціальні ціни на проживання!
Наші партнери
Якщо ви зацікавлені в співпраці, зконтактуйте з нами.
Контакти:
+380976916922
medicusdbc@gmail.com
Made on
Tilda